Actual· 1 min citire

Accident grav în București. Două persoane au ajuns la spital

Accident grav în București. Două persoane au ajuns la spital

Accident grav în București. Două persoane au ajuns la spital

Publicat7 dec. 2016, 15:40
Actualizat7 dec. 2016, 16:02

Două persoane au fost rănite și transportate la spital, în urma unui accident rutier care s-a produs miercuri după-masă în București, la intersecția Șoselei Ștefan cel Mare cu Strada Vasile Lascăr. 

În accident au fost implicate trei mașini. Una dintre ele s-a răsturnat în mijlocul șoselei, blocând linia de tramvai pe sensul de mers către Pasajul Victoria.

Accidentul s-ar fi produs din cauza neacordării de prioritate. Circulația în zonă se desfășoară sub dirijarea polițiștilor rutieri. În prezent, se fac cercetări în vederea stabilirii cauzelor și împrejurărilor producerii accidentului.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual