Advertising
Advertising
15 elevi la un profesor, media UE pentru școala primară. România, campioana aglomerației la clasă

15 elevi la un profesor, media UE pentru școala primară. România, campioana aglomerației la clasă
Scris de Realitatea.NET Publicat: 11 sept. 2019, 12:11
Numărul elevilor din România scade de la un an la altul și cu toate acestea rămânem în topul aglomerației de elevi pe cap de profesor. Acest fapt scade automat calitatea actului educativ.
Citește și
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News



























