Advertising
Advertising
PSD a rămas fără cinci deputați

PSD a rămas fără cinci deputați
Scris de Realitatea.NET Publicat: 2 feb. 2015, 19:23
Cinci deputați social-democrați au anunțat, luni, Biroul permanent al Camerei Deputaților că demisionează din PSD și că vor activa ca neafiliați, informează Agerpres.
Citește și
- 07:26Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Miza discuțiilor: securitatea Europei și Flancul Estic al NATO
- 23:32Impostorii care au îngropat România roiesc în jurul lui Bolojan. Ciucu, Blaga și Orban, demascați
- 23:21Radu Marinescu, atac dur la adresa PNL - USR: ”Vor doar ei, minoritari și, dacă se poate, veșnici”
- 22:37Portretul ideologic al lui Siegfried Mureșan: Aliniere totală la agenda Bruxelles-ului și sprijin necondiționat pentru Ucraina
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























