Advertising
Advertising
Mercur a intrat în Leu! Zodiile singure au mari șanse să se îndrăgostească

Mercur a intrat în Leu! Zodiile singure au mari șanse să se îndrăgostească
Scris de Realitatea.NET Publicat: 2 iul. 2018, 09:07
Pe 29 iunie, Mercur s-a mutat în zodia Leului. Acest lucru le va face pe zodii să fie mult mai inspirate pe plan sentimental și chiar să ajungă să se conecteze cu anumite persoane. Mercur în Leu le va oferi curaj zodiilor, dar și o dorință inexplicabilă de a-și găsi jumătatea. Deoarece Mercur este planeta comunicării și a modului cum interacționăm cu cei din jur, vom avea mai multă inspirație și vom putea vorbi deschis despre sentimentele noastre.
Citește și
- 19:36Ilie Bolojan, la recepția de Ziua SUA: „Militarii americani reprezintă coloana vertebrală a NATO în regiune”
- 18:53Negocieri eșuate pentru noul Guvern: PSD respinge oficial rotativa propusă de USR
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 18:00Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























