Advertising
Advertising
Dacă suferi de aceste boli nu vei mai putea conduce mașina

Dacă suferi de aceste boli nu vei mai putea conduce mașina
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 dec. 2017, 14:17
Ministerul Sănătății a lansat un proiect de act normativ care restricționează dreptul de conducere a unui autovehicul de către persoanele care au anumite boli.
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 19:10S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 17:31Întâlnirea „guvernului paralel” înainte de negocierile de la Cotroceni: Siegfried și prietenii
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























