Advertising
Advertising
Tragedie în Vaslui. O femeie a murit strivită de propria mașină

Tragedie în Vaslui. O femeie a murit strivită de propria mașină (foto: ISU Vaslui)
Scris de Realitatea.NET Publicat: 15 ian. 2026, 22:56
O femeie de 57 de ani și-a pierdut viața, joi, în localitatea Buda, comuna Bogdănești, după ce a fost prinsă sub roțile mașinii sale, pe care o lăsase neasigurată corespunzător într-o rampă, au anunțat reprezentanții Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) Vaslui.
Citește și
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
- 16:24Evaziune la firmele de livrări: Anchetă penală pentru un prejudiciu de 23 de milioane de lei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























