Advertising
Advertising
Un constănțean a serbat Crăciunul cu o baie în apa rece ca gheața a Mării Negre - VIDEO

Un constănțean a serbat Crăciunul cu o baie în apa rece ca gheața a Mării Negre - VIDEO
Scris de Realitatea.NET Publicat: 25 dec. 2025, 12:55
Prima zi de Crăciun a venit cu un moment inedit pe plajele din Constanța, unde un localnic a decis să sărbătorească altfel decât majoritatea celor care au ales căldura casei. Salim Ferudin a atras toate privirile după ce a intrat în apele reci ale Mării Negre, în momentul în care termometrul arăta minus 2 grade Celsius.
Citește și
- 18:29Cod roşu de furtună în judeţele Caraş-Severin şi Timiş. Autoritățile au emis mesaje RO-Alert
- 16:33Alertă de la ANM. Cod portocaliu de furtuni în șase județe din țară, luni după-amiaza
- 16:18Furtuna și grindina au făcut ravagii în județul Sibiu. Mai multe străzi au fost inundate. A fost emis mesaj RO-Alert-VIDEO
- 13:42Prognoza ANM 22 iunie - 5 iulie: caniculă în vestul și sudul țării, cu maxime de până la 37 de grade
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























