Ultimele Stiri· 1 min citire

Banel Nicolita a efectuat primul antrenament cu FC Viitorul (galerie foto)

Banel Nicolita a efectuat primul antrenament cu FC Viitorul (galerie foto)

Publicat5 feb. 2015, 22:42
SursăZiua de Constanta

Ultima achizitie a echipei FC Viitorul, fostul international Banel Nicolita 30 de ani , a efectuat, ieri, in Antalya, primul antrenament alaturi de noii sai colegi. Nicolita a semnat un contract pana la finele campionatului. Mijlocasul dreapta a mai jucat in Liga 1 la Poli AEK Timisoara si la Steaua, strangand 203 de partide si reusind 26 de goluri. In cupele europene a sustinut 64 de meciuri cu Steaua. La echipa nationala are 37 de selectii. In strainatate a jucat la echipele franceze Saint Eti ... Citește mai departe...

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri