Advertising
Advertising
Klaus Iohannis și soția sa au ajuns la Castelul Peleș pentru dineul alături de familia regală

Klaus Iohannis și soția sa au ajuns la Castelul Peleș pentru dineul alături de familia regală
Scris de Realitatea.NET Publicat: 25 mar. 2015, 20:03
Preşedintele Klaus Iohannis şi soţia acestuia, Carmen, au sosit miercuri seară, la Castelul Peleş din Sinaia unde vor participa la dineul oficial organizat cu ocazia zilei de naştere a principesei Margareta.
Citește și
- 16:00Nicușor Dan a transmis un avertisment fără echivoc despre Rusia după reuniunea liderilor NATO de pe Flancul Estic
- 15:51USR, reuniune de urgență la ora 17:30. Manevrele pentru putere
- 15:51Ultimele ore pentru actualul Executiv. Ședință de Guvern convocată înainte de anunțul așteptat de la Cotroceni
- 14:32Profeția lui Călin Georgescu începe să prindă contur: apă cu porția și facturi de patru ori mai mari
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























