Advertising
Advertising
Ionuț Stroe, PNL: „Nu a existat o discuţie legată de mărirea salariului minim pe economie sau pensiilor”

Foto arhivă Inquam
Scris deIulian Budusan
Publicat30 aug. 2022, 15:06
SursăRealitatea
Discuții în contradictoriu, în sânul coaliției de guvernare. În timp ce PSD anunță procentele cu care va crește pensia, purtătorul de cuvânt al liberalilor, Ionuț Stroe, spune că nu au avut loc astfel de discuții în coaliție.
Citește și
- 23:19Senator PSD, acuzații grave la adresa lui Bolojan. Ar fi cerut sabotarea economiei ca să se răzbune pe PSD și Nicușor Dan
- 22:42Ce îi unește pe Ilie Bolojan, Dominic Fritz și Kelemen Hunor. Interesele din spatele crizei
- 22:33Mohammad Murad, condiții dure pentru susținerea lui Veștea: „Dacă vrea să ia vot din partea AUR, să pună un proiect clar pentru oameni”
- 20:58Piperea, condiții clare pentru negocieri cu Veștea: „AUR poate discuta, dacă premierul își retrage cele două afirmații categorice”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























