Advertising
Advertising
Miniştrii Guvernului Ponta 3 au primit cadou o cremă anti-îmbătrânire

Miniştrii Guvernului Ponta 3 au primit cadou o cremă anti-îmbătrânire
Scris deRealitatea.NET
Publicat20 mar. 2014, 15:54
SursăREALITATEA TV
Miniştrii Aurelia Cristea şi Mihnea Costoiu au găsit soluţia perfectă pentru tinereţe veşnică. O cremă anti-îmbătrânire, inventată acum, pe care au primit-o cadou de la cercetătorii Universităţii de Medicină şi Farmacie din Cluj. Dacă cei doi miniştri au fost încântaţi de cadoul primit, nu acelaşi lucru se poate spune şidespre preşedintele Camerei Deputaţilor, Valeriu Zgonea.
Citește și
- 17:10Confruntarea dintre europarlamentarii Lazarus și Mureșan. Sfidarea premierului propus, tăcere la tribuna Parlamentului
- 17:00Sebastian Burduja se inspiră din manualul vechiului PDL, discurs copiat
- 15:11Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
- 14:51Ironii în rafală de la Elena Udrea pentru Siegfried Mureșan. Mesajul care a făcut furori online
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























