Advertising
Advertising
Bolojan, o nouă sfidare după măsurile draconice: „Totul este bine!”

Bolojan, o nouă sfidare după măsurile draconice: „Totul este bine!”
Scris deGeorgiana Balaban
Publicat31 aug. 2025, 09:18
SursăRealitatea PLUS
Ilie Bolojan continuă să-i sfideze pe români! În timp ce impune măsuri de austeritate draconice, premierul spune că „totul este bine.
Citește și
- 13:33Tupeu uriaș: liderii PSD îl atacă pe președintele Nicușor Dan înaintea consultărilor: „Jocuri meschine!”
- 12:30Un an de guvernare al Guvernului Bolojan, un an de dezastre pentru economia României
- 12:13Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 12:01Maia Sandu, acuze la adresa Moscovei: „Nu a respectat niciodată suveranitatea noastră. Doar în UE ne vom simți în siguranță”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























