Advertising
Advertising
Bolojan, o nouă sfidare după măsurile draconice: „Totul este bine!”

Bolojan, o nouă sfidare după măsurile draconice: „Totul este bine!”
Scris deGeorgiana Balaban
Publicat31 aug. 2025, 09:18
SursăRealitatea PLUS
Ilie Bolojan continuă să-i sfideze pe români! În timp ce impune măsuri de austeritate draconice, premierul spune că „totul este bine.
Citește și
- 10:38Situație penibilă pentru Bolojan la Congresul PNL: a ținut discursul de „învingător” în fața scaunelor goale - VIDEO
- 10:14Ludovic Orban îl acuză pe Nicușor Dan de „trădare”: „Ce faci tu de un an de zile? Nu ai mișcat un deget împotriva lor”
- 10:04Ședință-cheie în Parlament: se stabilește calendarul învestirii Guvernului Veștea
- 09:37Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























