Advertising
Advertising
Bătaie cruntă între doi medici, din cauza unei țigări

Bătaie cruntă între doi medici, din cauza unei țigări
Scris deRealitatea.NET
Publicat4 feb. 2020, 09:38
Actualizat4 feb. 2020, 09:44
Doi medici de la Spitalul Muncipal Câmpulung s-au luat, marți, la bătaie, de la o țigară.
Citește și
- 12:16Bărbat lovit mortal de tren în Drobeta-Turnu Severin. Circulația feroviară a fost afectată temporar
- 11:08Focuri de armă în Sectorul 2 al Capitalei: polițiștii au imobilizat un tânăr care și-ar fi atacat tatăl cu un cuțit. A fost agresiv și cu oamenii legii
- 09:55România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 08:14Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























