Locale· 1 min citire

Bătaie cruntă între doi medici, din cauza unei țigări

Bătaie cruntă între doi medici, din cauza unei țigări

Bătaie cruntă între doi medici, din cauza unei țigări

Publicat4 feb. 2020, 09:38
Actualizat4 feb. 2020, 09:44

Doi medici de la Spitalul Muncipal Câmpulung s-au luat, marți, la bătaie, de la o țigară. 

Întâmplarea a avut loc în cabinetul de Oncologie al spitalului, unde unul dintre cei doi medici, care erau și prieteni buni, a aprins o țigară. Gestul l-a deranajat pe celălalt coleg, care nu a ezitat să îi reproșeze acest lucru, dar s-a ales cu o palmă peste cap.

Cearta a fost atât de aprigă, încât a fost răsturnată şi masa din cabinet. Victima a sunat la 112.

Citește continuarea pe realitateadearges.net

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Locale