Lifestyle· 1 min citire

Bebeluşii Prinţesei Charlene de Monaco au ieşit în lume. Este prima lor apariţie la balcon

Bebeluşii Prinţesei Charlene de Monaco au ieşit în lume. Este prima lor apariţie la balcon

Bebeluşii Prinţesei Charlene de Monaco au ieşit în lume. Este prima lor apariţie la balcon

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 7 ian. 2015, 18:39

Principatul Monaco o ţine într-o continuă sărbătoare, de când Prinţesa Charlene a adus pe lume gemeni, la 10 decembrie, la Spitalul Grace Princess.

Urmaşii tronului, prinţul Jacques Honoré Rainier şi prinţesa Gabriella Thérèse Marie, au doar patru săptămâni, dar au fost aşteptaţi de mulţime cu urale, miercuri (7 ianuarie), când părinţii i-au scos pentru prima dată la balcon.

Citiţi restul aici: click.ro

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Lifestyle