Advertising
Advertising
Un bebeluș de trei luni a murit după ce a fost lăsat singur în leagăn. Tatăl riscă ani grei de închisoare

Un bebeluș de trei luni a murit după ce a fost lăsat singur în leagăn. Tatăl riscă ani grei de închisoare
Scris de Georgiana Balaban Publicat: 13 nov. 2025, 17:29
O dramă cumplită a zguduit statul american Indiana, după ce un copil de numai trei luni a fost găsit fără suflare în propriul leagăn. Micuța fusese lăsată singură de tatăl ei, care a părăsit locuința pentru mai multe ore, fără să anunțe pe nimeni.
Citește și
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:36O comisie ONU acuză Israelul de genocid în Fâșia Gaza
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
- 18:47A început „Davosul conservatorilor” la Londra. Conferința care pune ideile înaintea ideologiilor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























