Advertising
Advertising
Tinerii români se întorc din străinătate: cum vor să revitalizeze legumicultura la noi în țară

Tinerii români se întorc din străinătate: cum vor să revitalizeze legumicultura la noi în țară
Scris deGeorgiana Balaban
Publicat14 mai 2024, 09:29
Actualizat14 mai 2024, 09:33
SursăRealitatea PLUS
Tinerii agricultori se întorc cu dor acasă, în speranța că vor putea repune agricultura pe picioare. Un tânăr din Olt a decis să revină în țară după 10 ani petrecuți în afară pentru a-și dezvolta o afacere cu legume și fructe.
Citește și
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























