Advertising
Advertising
O femeie de 53 de ani a murit după ce a căzut de la etajul unui bloc din Sectorul 3

Mașină de poliție
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 mai 2026, 08:27
O femeie în vârstă de 53 de ani a murit luni, 12 mai, după ce s-ar fi precipitat de la un etaj superior al unui bloc din Sectorul 3 al Capitalei. Polițiștii au fost alertați printr-un apel la 112, în jurul orei 15.50.
Citește și
- 09:25Cine este Adrian Veștea, liderul PNL desemnat să formeze guvernul?
- 23:27Ilie Bolojan s-a dus la Țiganca, la mânăstire, ca să comemoreze eroii României din Moldova
- 23:18O nouă înșelăciune face victime în România. Cum funcționează „Metoda creditul”
- 23:01Diana Șoșoacă, în mijlocul unui nou scandal: Dosare penale și amenzi în masă după „Marșul Normalității” VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























