Advertising
Advertising
Isărescu: Am putea intra în zona euro înainte de 2014
1 dec. 2008, 12:00
Isărescu: Am putea intra în zona euro înainte de 2014
Sursă: The Money Channel
Dacă lucrurile merg mai bine decât se estimează în prezent, putem să fim mai ambiţioşi cu intrarea în zona euro şi să o devansăm în intervalul 2012-2014, a spus, joi, guvernatorul Băncii Naţionale a României (BNR), Mugur Isărescu, la Forumul Financiar Sud Est European.
Citeşte toată ştirea
Citește și:
- 07:44 - Iranul respinge ideea despăgubirilor: „Activele noastre nu sunt pradă de război”
- 07:32 - Zeci de persoane evacuate din localitatea Bogza județul Vrancea, după ce gospodăriile le-au fost inundate
- 07:30 - Seism devastator în Filipine. Cel puțin cinci persoane și-au pierdut viața: alerte de tsunam VIDEO
- 07:20 - Încep NEGOCIERILE pentru noul Guvern. Eugen Tomac discută astăzi cu partidele parlamentare
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














