Advertising
Advertising
Criza apei potabile din Prahova și Dâmbovița. Dina Buzoianu i-a dat afară pe toți. Ea, „continuă lupta”

Criza apei potabile din Prahova și Dâmbovița. Dina Buzoianu i-a dat afară pe toți. Ea, „continuă lupta”
Scris deRealitatea.NET
Publicat10 dec. 2025, 17:37
Actualizat10 dec. 2025, 17:57
SursăRealitatea
Ministra USR a Mediului, Diana Buzoianu, a organizat o conferință de presă în care încearcă să dreagă busuiocul și să-și spele imaginea murdărită de criza apelor pline de noroi în Prahova și Dâmbovița. I-a dat afară aproape pe toți, însă ea nu are intenția să demisioneze.
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 19:10S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 17:31Întâlnirea „guvernului paralel” înainte de negocierile de la Cotroceni: Siegfried și prietenii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























