Advertising
Advertising
Dezinfecție în școli, în perioada vacanței! Anunțul făcut de ministrul Educației

Dezinfecție în școli, în perioada vacanței! Anunțul făcut de ministrul Educației
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 feb. 2019, 14:33
Ministrul Educației Naționale, Ecaterina Andronescu, a declarat, vineri, la Arad, în contextul epidemiei de gripă, că în vacanţă vor avea loc acţiuni de dezinfectare în şcoli, în special în școlile în care cursurile au fost suspnendate în ultimele zile din cauza numărului mare de cazuri de gripă, scrie realitateadearad.net
Citește și
- 20:17Schimbare majoră în Centrul Vechi. Ridicarea gunoiului se face doar dimineața. Ce pățesc comercianții fără saci cu cod QR
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:42Război total în PNL. Hubert Thuma:„Bolojan, omul care a trăit din sinecuri, îmi cere să plec din PNL!”
- 19:32Cutremur în zona seismică Vrancea, în această după-amiază. Ce magnitudine a avut seismul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























