Advertising
Advertising
Jurnalist cunoscut, noul consilier pe probleme de comunicare al președintelui ASF

Jurnalist cunoscut, noul consilier pe probleme de comunicare al președintelui ASF
Scris deRealitatea.NET
Publicat10 apr. 2015, 16:18
Actualizat10 apr. 2015, 16:29
Autoritatea de Supraveghere Financiară (ASF) a anuntat, vineri, că "începând cu data de 6 aprilie 2015, Răzvan Voican s-a alăturat echipei ASF, ocupând poziția de consilier pe probleme de comunicare al Președintelui Autorității, Mișu Negrițoiu". Răzvan Voican are o experiență de 14 ani, în presa economică, timp în care a lucrat la Ziarul Financiar, potrivit HotNews.ro.
Citește și
- 17:52Apele Române amâna până joi dimineață scufundarea barjelor pe Dunăre pentru a evita riscurile. „Dacă există un minim risc, operațiunea se va anula”
- 21:49Avertisment de la Cernavodă: Reactorul 2 mai poate funcționa doar șapte zile din cauza secetei pe Dunăre. Când ar putea fi repornită Unitatea 1
- 21:17Arestat din cauza tupeului: I-a cerut bani polițistului care tocmai îl amendase
- 20:52Incident grav la un exercițiu militar în România: Parașutist rămas suspendat de avion după un salt ratat VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























