Advertising
Advertising
Primarul din România care circulă numai cu bicicleta

Primarul din România care circulă numai cu bicicleta
Scris de Realitatea.NET Publicat: 25 sept. 2017, 13:56
Un edil din Vestul ţării a renunţat la maşină şi circulă numai cu bicicleta.
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 19:10S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 16:58Negocieri contracronometru la Cotroceni. Președintele Nicușor Dan presează partidele cu desemnarea premierului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























