Advertising
Advertising
O fetiţă de 11 luni din Moldova a murit după ce a înghiţit o jucărie. Ce au descoperit medicii

O fetiţă de 11 luni din Moldova a murit după ce a înghiţit o jucărie. Ce au descoperit medicii
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 sept. 2017, 12:13
Potrivit oamenilor legii, copilul provenea dintr-o familie cu situație financiară bună, a fost unul foarte dorit și așteptat de părinții săi și s-a aflat mereu sub îngrijirea adulților.
Citește și
- 18:54Momentul în care un roi de 50 de drone este spulberat cu o armă laser în doar câteva secunde - VIDEO
- 17:38Kievul a atacat două rafinării de petrol din Rusia, în Krasnodar și Iaroslavl. Mesajul lui Zelenski VIDEO
- 16:58Tragedie în Arabia Saudită: 14 morți după prăbușirea unui elicopter al companiei Aramco, la vest de Strâmtoarea Ormuz
- 16:55Un primar francez a răcorit protestatarii cu furtunul. Când spiritele s-au încins prea tare, a aruncat cu apă pe ei - VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























