Ce i-a făcut o femeie soțului ei, în fiecare zi. Omul a observat când a început să..putrezească

Ce i-a făcut o femeie soțului ei, în fiecare zi. Omul a observat când a început să..putrezească
O femeie a fost arestată în China pentru că ar fi impregnat boxerii iubitului cu pesticide, ceea ce a dus la "putrezirea" părților intime ale bărbatului.
Poliția din Zhejiang, China a arestat o femeie care este acuzată de un fapt fără precedent.
Se pare că, dornică să se răzbune pe bărbatul ei din motive nescunoscute, femeia i-a stropit lenjeria intimă cu pesticide.
Bărbatul a observat după un timp că zonele sale intime încep să putrezească și să prezinte arsuri. În același timp, el a început să dezvolte probleme de respirație.
Omul a ajuns în cele din urmă la spital și a petrecut două săptămâni la terapie intensivă, ulterior fiind internat într-un salon de arși. El va avea dificultăți de respirație tot restul vieții, au spus medicii.
Femeia a recunoscut în fața polițiștilor că ea este vinovată și a precizat că a făcut-o din răzbunare.
Citește și:
- 22:57 - Actorul Adi Cărăuleanu, în doliu, după moartea fiului său: Andrei avea 37 de ani
- 22:52 - Horoscopul zilei de joi, 30 aprilie 2026. Energie pozitivă, claritate mentală și oportunități excelente de comunicare pentru toate zodiile
- 20:04 - Divorț neașteptat: cel mai înalt om din lume s-a despărțit de soție după 8 ani de mariaj
- 19:26 - Lustra LED – Recomandarea Designerului de Interior pentru Iluminat Modern și Eficient la Iluminat-Ieftin.ro
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














