Advertising
Advertising
Au dat radarul peste cap: 160 km/h, în localitate!
Au dat radarul peste cap: 160 km/h, în localitate!
Scris de Realitatea.NET Publicat: 26 nov. 2018, 14:39
Doi şoferi au fost depistaţi de radar circulând cu aproape 160 de kilometri la oră în localitate, pe DN 10, aceştia fiind sancţionaţi pentru depăşirea cu aproximativ o sută de kilometri pe oră a limitei admise.
Citește și
- 10:08Pompierii intervin de urgență pe A1, după un accident produs între trei mașini pe sensul Pitești - Curtea de Argeș. Două persoane, încarcerate
- 09:18Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
- 08:23Accident grav în Sălaj, cu opt persoane implicate: traficul pe DN 1F a fost oprit în ambele direcții
- 21:31Incident șocant în Băile Felix. Două fetiţe de 9 și 11 ani s-au electrocutat într-un ştrand
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























