A cheltuit 15.000 de lire pe un automobil clasic. A rămas șocat când s-a uitat în talonul mașinii

A cheltuit 15.000 de lire pe un automobil clasic. A rămas șocat când s-a uitat în talonul mașinii
Jaguarul Reginei Elisabeta a II-a a fost vândut recent cu suma de 15.000 de lire sterline. Automobilul, un model clasic, avea tapițerie din piele, senzori de parcare și loc special pentru câini.
Toate aceste caracteristici l-au determinat pe un bărbat s-o cumpere fără să se uite la bani. Cumpărătorul a văzut-o pe un site de vânzări online, fără să știe că aceasta a aparținut Suveranei lui.
Ceea ce l-a atras pe cumpărătorul anonim la mașină a fost cutia automată, designul și kilometrajul mic al mașinii, deși are 7 ani vechime.
Când a încheiat actele de vânzare-cumpărare și s-a uitat în talonul ei, a avut un mare șoc: însăți regina a condus-o. De altfel, ultima oară în care aceasta a stat la volanul ei a fost anul trecut.
Citește și:
- 16:21 - Gogoși din fasole, crocante la exterior și pufoase în interior. Rețeta simplă și delicioasă pe care trebuie să o încerci
- 14:56 - Luna Albastră din 31 mai 2026 aduce schimbări majore: revelații, decizii radicale și noi începuturi pentru toate zodiile
- 14:14 - O nouă specie de meduză-cutie extrem de veninoasă a fost identificată în apropiere de Singapore
- 13:42 - Rugăciune către Sfinții Împărați Constantin și Elena, grabnic ajutători ai celor aflaţi în nevoi
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














