Advertising
Advertising
Cazul morților suspecte de la Pantelimon. O soră disperată cere să i se facă dreptate: Mi-au omorât fratele

Cazul morților suspecte de la Pantelimon. O soră disperată cere să i se facă dreptate: Mi-au omorât fratele
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 aug. 2024, 14:38
SursăRealitatea PLUS
Șirul de acuzații extrem de grave de la Pantelimon nu se mai termină. O soră îndurerată cere cu lacrimi în ochi să i se facă dreptate, după ce în această dimineață a aflat că fratele ei a murit. Asta deși știa că bărbatul se află în stare bună. Omul în vârstă de 48 de ani era internat aici de două săptămâni cu tuberculoză. Femeia îi acuză pe medici că i-au redus în mod intenționat doza de furosemid pentru a-i distruge rinichii. Totodată femeia spune că a fost nevoită să alerge singură pentru a face rost de tratamentul fratelui său și că medicii nu l-au îngrijit corespunzător.
Citește și
- 21:57Schimbare radicală la cumpărarea telefoanelor în UE: Ce vor conține noile etichete obligatorii
- 19:55Top 2026: Destinația din Europa care ocupă primul loc la siguranță pentru turiști
- 19:46Reacția lui Nicușor Dan după acuzațiile Iranului la adresa României: „Avem un parteneriat strategic”
- 19:28Nicușor Dan spulberă zvonurile despre suspendare: „Nu cred că este cazul”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























