Dansatorul de flamenco Joaquin Cortes se mută în Maroc

Dansatorul de flamenco Joaquin Cortes se mută în Maroc
Dansatorul de flamenco Joaquin Cortes a decis să-şi facă bagajele şi să-şi urmeze iubita în Maroc.
Sunt împreună de numai trei luni şi au decis să locuiască împreună, în Maroc, ţara de origine a frumosului fotomodel Indonesia. După ce s-a despărţit de fotomodelul spaniol Maria Pineda, Joaquin Cortes a avut mai multe relaţii pasagere.
Se pare că Indonesia, care a devenit celebră după ce apărut în emisiunea de succes "Noche de fiesta", difuzată de Televiziunea Naţională Spaniolă, a reuşit să-i sucească minţile fermecătorului dansator.
"Sunt nebun după Indonesia şi sunt foarte fericit alături de ea", a declarat Cortes pentru revista "Hola".
Citește și:
- 14:51 - Zodiile inflluentata de luna Plină din această perioadă, începând cu data de 1 mai. Planul profesional se va reconfigura
- 13:34 - Ce riscuri ascund micii consumați în exces și combinați cu berea. Avertisment din partea specialiștilor
- 11:48 - Alimentul iubit de români care poate deveni periculos. Semnal de alarmă de la un medic epidemiolog
- 10:41 - Soluții naturale și la îndemâna oricui pentru gândacii de bucătărie. Vei scăpa de ei în numai câteva ore
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














