Ultimele Stiri· 1 min citire

Costin Ilie: Sunt sclavul lui Zapp

Costin Ilie: Sunt sclavul lui Zapp

Costin Ilie: Sunt sclavul lui Zapp

Publicat20 mai 2009, 21:50
Actualizat20 mai 2009, 21:53
Sursăilie.blog.cotidianul.ro

Asta e o poveste despre un abuz, unul consimţit din lene şi care mă face să-i dau dreptate colegului Mihai Nicuţ când spune să citeşti bine contractele înainte de a le semna. Acum o veşnicie şi un pic aveam nevoie de o conexiune de internet mobil, iar cea mai la îndemână mi s-a părut oferta Zapp. Bun, mers la un birou Zapp, semnat contract, luat modem şi eram online. În Bucureşti, aş zice că serviciul era aproape mulţumitor pentru ce-mi trebuia mie, cititul ziarelor şi verificarea mailului. În schimb, pe la Vamă, spre exemplu, mi-a luat o vară întreagă să mă prind în care zone trebuie să mă cazez ca să am parte de un firişor de conexiune.

Citeşte mai departe

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri