Advertising
Advertising
Marius Dunca, prima reacție după ce a fost demis de la șefia ANPC

Marius Dunca, prima reacție după ce a fost demis de la șefia ANPC
Scris deRealitatea.NET
Publicat3 nov. 2015, 23:01
Actualizat3 nov. 2015, 23:07
Marius Dunca, cel care a fost demis de către Victor Ponta de la șefia ANPC, a postat pe pagina sa de facebook un mesaj în care a precizat că ”daca ANPC este vinovat pentru toate problemele din aceasta tara - de la imposibilitatea de a amaneta capra, la clubul care funtioneaza fara un aviz pe care alte institutii ar fi trebuit sa il dea, el își asumă vina”. Reamintim că Dunca a fost eliberat din funcție dupta tragedia de la Colectiv, deși ANPC nu are vreo atribuție în eliberarea avizelor pentru funcționarea clubului.
Citește și
- 14:09Bolojan primește în partid trădători pe care îi numea extremiști: Senatorul lui Șoșoacă trece în PNL
- 13:45Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:41Grindeanu, despre rotativa lui Bolojan și Fritz: „Mi se pare o copilarie” / Despre presiunea reformelor: „Acest guvern în 2 luni trebuie să facă cât toate în 5 ani”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























