Advertising
Advertising
Câciu: Oana Gheorghiu s-a folosit de boți când a dat mesaje. Ne-a dat același mesaj tuturor

Adrian Câciu
Scris deRealitatea.NET
Publicat3 mai 2026, 08:20
SursăRealitatea PLUS
Oana Gheorghiu s-a folosit de boți când a dat mail-uri parlamentarilor să îi ia apărarea lui Ilie Bolojan. Sunt declarațiile făcute în exclusivitate la Realitatea PLUS de fostul ministru al Finanțelor, Adrian Câciu. El a transmis un mesaj ferm pentru cei care trădează la vot. Oana Gheorghiu a fost contactată pentru un punct de vedere însă fără răspuns până la difuzarea acestui material.
Citește și
- 09:43Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Bolojan: „Este un politician care nu își ține cuvântul. Un măr otrăvit”
- 09:25Ședință crucială la PSD de la ora 12.00. Se fac calculele pentru desemnarea premierului
- 09:23Nicușor Dan, ultimatum pentru partide: negocieri accelerate. SURSE: Desemnarea premierului, vineri, vot în weekend sau luni
- 09:17Condițiile AUR pentru guvernare. Ce guvern propune George Simion: anticipatele, tot mai aproape
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























