Advertising
Advertising
România, absorbţie ZERO la FONDURI EUROPENE în luna aprilie

România, absorbţie ZERO la FONDURI EUROPENE în luna aprilie
Scris de Realitatea.NET Publicat: 6 mai 2014, 09:10
România nu a reuşit să ia niciun euro de la Comisia Europeană în luna aprilie, deci absorbţie zero. Iar luna mai se anunţă la fel de slabă, pentru că la Bruxelles au fost cerute rambursări în valoare de doar 5 milioane de euro.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























