Advertising
Advertising
RESTANŢELE românilor la bănci cresc VERTIGINOS

RESTANŢELE românilor la bănci cresc VERTIGINOS
Scris de Realitatea.NET Publicat: 5 mai 2014, 15:28
În doar un an de zile, adică în intervalul martie 2013 - martie 2014, restanţele românilor la bănci au crescut cu aproape 13 procente. Suma totală cu care populaţia a rămas în întârziere este de 6,811 miliarde lei. Restanţerii sunt, însă, mai puţini decât anul trecut.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























