Advertising
Advertising
Polițistul care și-a descărcat arma în vecini a vrut să se sinucidă după atac. Bărbatul, găsit umblând aproape dezbrăcat pe stradă, lucra de 22 de ani în sistem

Polițistul care și-a descărcat arma în vecini a vrut să se sinucidă după atac. Bărbatul, găsit umblând aproape dezbrăcat pe stradă, lucra de 22 de ani în sistem
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 ian. 2024, 09:14
Actualizat11 ian. 2024, 10:03
Un polițist din Covasna, angajat de 22 de ani în sistem, și-a descărcat arma către o familie din vecini. Un proiectil l-a rănit la mână pe bărbat, cel de-al doilea a spart fereastra bucătăriei și s-a înfipt în zid. Bărbatul a intrat apoi peste vecini în casă, aparent în încercarea de a-i ucide.
Citește și
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
- 16:24Evaziune la firmele de livrări: Anchetă penală pentru un prejudiciu de 23 de milioane de lei
- 16:08Guvernul Veștea prinde contur: Primii miniștri propuși au trecut de audierile din comisii VIDEO
- 23:30Fostul comandant al lui Trump, față în față cu Ana Maria Păcuraru, într-un interviu exploziv marca Realitatea PLUS: ”Europa nu își apără valorile”-VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























