Advertising
Advertising
Isărescu, INDIGNAT de impozitele pe care le are de plătit: "Mi se pare prea mult! Nici chiar aşa!"

Isărescu, INDIGNAT de impozitele pe care le are de plătit: "Mi se pare prea mult! Nici chiar aşa!"
Scris deRealitatea.NET
Publicat7 mai 2014, 09:09
Actualizat7 mai 2014, 09:11
"Mi se pare că a devenit chiar mai greu în ultima perioadă să faci afaceri în România", a declarat guvernatorul BNR, Mugur Isărescu, care este şi acţionarul unei companii ce produce vin, arătându-se indignat de povara fiscală pe care o firmă trebuie să o suporte.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























