Advertising
Advertising
ANUNŢ BOMBĂ: toate benzinăriile AGIP din România au fost cumpărate de MOL

ANUNŢ BOMBĂ: toate benzinăriile AGIP din România au fost cumpărate de MOL
Scris deRealitatea.NET
Publicat7 mai 2014, 12:07
Actualizat8 mai 2014, 16:59
Grupul ungar de petrol şi gaze MOL a cumpărat de la compania petrolieră italiană Eni 208 benzinării din România, Cehia şi Slovacia, ajungând prin această tranzacţie să deţină aproximativ 2.000 de staţii de distribuţie a carburanţilor în 11 ţări.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























