Specialist Relaţii Publice
Alături de Realitatea am trăit multe zile însorite şi pline de inspiraţie. Au fost nenumărate idei şi strategii, sute de şedinte, mii de e-mail-uri, milioane de discuţii constructive, cu totul 5 ani de când păşesc împreună cu Realitatea.
La serviciu, zi de zi, mă declar vrăjită de strategiile de comunicare, îmi place să găsesc metoda perfectă pentru a capta atenţia către brandul realitatea.net şi să-l poziţionez corect pe piaţă pentru că mă regăsesc în motto-ul “Comunică, comunică, comunică!”
Urmează o poveste fără sfârşit pentru că am ales umbrela potrivită şi pentru zile senine şi pentru zile umbroase!
Citește și:
- 10:46 - Doi bărbați din Dolj, reținuți după ce au înjunghiat un tânăr de 21 de ani
- 10:14 - Coșmar în Belfast. Proteste violente împotriva migranților. Case incendiate, magazine devastate. O familie de români, salvată de poliție
- 09:59 - România preia președinția Procesului de Cooperare în Europa de Sud-Est. Principalele obiective
- 09:58 - Moneda bulgărească de 2 euro, blocată: scandal uriaș și suspiciuni care duc spre Kremlin
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News















