Advertising
Advertising
Adolescent de 17 ani din Gorj, reținut după ce și-a agresat mama și a distrus geamurile a două locuințe

Poliție
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 mai 2026, 14:25
Un adolescent de 17 ani din Baia de Fier, aflat în arest la domiciliu, a fost reținut pentru 24 de ore după ce și-a agresat mama și a spart geamurile locuinței acesteia, precum și pe cele ale casei bunicii sale, a anunțat IPJ Gorj.
Citește și
- 18:53Negocieri eșuate pentru noul Guvern: PSD respinge oficial rotativa propusă de USR
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 18:00Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























