Ultimele Stiri· 1 min citire

DJ-ii timişoreni se iau la întrecere cu britanicii, în cadrul unui eveniment care va avea loc la Londra

DJ-ii timişoreni se iau la întrecere cu britanicii, în cadrul unui eveniment care va avea loc la Londra

Publicat5 feb. 2015, 11:38
SursăPressalert.ro

Patru DJ timişoreni vor reprezenta ţara noastră în cadrul unui eveniment care va avea loc la Londra, în data de 7 martie, Articolul DJ-ii timişoreni se iau la întrecere cu britanicii, în cadrul unui eveniment care va avea loc la Londra a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro. Citește mai departe...

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri