Advertising
Advertising
Avertismentul unui miliardar la „Davosul conservatorilor”: ”Bogații devin mai bogați” -VIDEO

FOTO: Captură Realitatea PLUS
Scris deRealitatea.NET
Publicat24 iun. 2026, 21:19
SursăRealitatea PLUS
Avertisment dur din partea unui miliardar! În cadrul conferinței Alianța pentru Cetățenie Responsabilă, supranumită „Davosul conservatorilor”, care are loc chiar în aceste zile în Londra, acesta a spus că bogații vor deveni și mai bogați, iar săracii vor deveni și mai săraci. De vină pentru acest colaps economic ar fi eșecul capitalismului de tip woke, iar acum ar fi necesară o resetare totală. Mihai Belu, jurnalist în Clubul de Presă, a luat parte la discuțiile din Londra și a venit cu o analiză completă, în direct la Realitatea PLUS.
Citește și
- 22:51Furtunile au făcut prăpăd în 10 județe din țară. IGSU: Un spital a rămas fără curent electric- FOTO
- 17:21Din inimă pentru Darius. Are nevoie de 20.000 de euro pentru operații
- 17:17Sistemul american anti-dronă Merops a fost integrat în dispozitivul de apărare al Armatei României. Anunțul MApN
- 15:40Alertă în Neamț după apariția unor lupi în apropierea unei zone locuite. Autoritățile au emis mesaj RO-Alert
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























