Locale· 1 min citire

MARTOR OCULAR. Sectorul 6 din Capitală, rupt de lume după ninsoare. IMAGINI

MARTOR OCULAR. Sectorul 6 din Capitală, rupt de lume după ninsoare. IMAGINI

MARTOR OCULAR. Sectorul 6 din Capitală, rupt de lume după ninsoare. IMAGINI

Publicat29 ian. 2014, 21:57
SursăComentariu: ARABAGIU MARIAN

Vă reamintim, dacă aţi fost martorul unui eveniment care poate deveni o ştire, trimiteţi-ne imaginile pe adresa martorocular@realitatea.net sau pe portalul REALITATEA.NET, la rubrica Martor ocular.

Maci mulţi cititori REALITATEA.NET ne-au trimis IMAGINI din sectorul 6, fiind extrem de revoltaţi că pe străzi nu s-a deszăpezit şi se confruntă cu nămeţi de peste un metru.

STADA BRASOV ,SECTOTUL 6,SI INTERSECTIA CU BULEVARDUL TIMISOAREI.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Locale