VIDEO | MM Stoica a dat de pământ cu Istvan Kovacs!

MM STOICA
MM STOICA

FCSB și Dinamo au remizat pe Arena Națională, scor 1-1, iar Istvan Kovacs a fost pus la zid după derby.

Florin Tănase a marcat în minutul 70, însă ”centralul” a anulat reușita pentru că fluierase lovitură liberă în afara careului, la un fault asupra lui Gnohere.

Mihai Stoica a fost prezent la meciul de pe Arena Națională și a dat de pământ cu Kovacs. Fostul director sportiv al roș-albaștrilor a răbufnit după faza din minutul 70 și a amintit de meciul Astra – FCSB, scor 2-1, partidă în care același arbitru a refuzat două lovituri de la 11 metri vicecampioanei.

Vezi mai multe detalii pe realitateasportiva.net.