Advertising
Advertising
Anca Alexandrescu, amenințată cu MOARTEA de un militar: "Am depus plângere la Poliție"

Anca Alexandrescu, amenințată cu MOARTEA de un militar: "Am depus plângere la Poliție"/ Captură video
Scris deRealitatea.NET
Publicat5 dec. 2025, 09:51
SursăRealitatea PLUS
Anca Alexandrescu a făcut plângere la poliție după ce a fost amenințată cu moartea de un bărbat care lucrează în armată. Candidata independentă susținută de AUR în cursa pentru Primăria Capitalei a vorbit și despre valul de atacuri din campanie.
Citește și
- 17:53Laura Vicol a depus o plângere penală pe numele lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”
- 17:24Ionuț Stroe contraatacă în războiul din PNL. Ce se ascunde sub calificativul de „puciști”, conform deputatului
- 17:19Românii cinstesc tricolorul într-un marș organizat de AUR la Târgu Mureș VIDEO
- 15:32Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























