Advertising
Advertising
Un ministru suedez a demisionat după ce a condus sub influenţa alcoolului

Un ministru suedez a demisionat după ce a condus sub influenţa alcoolului
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 aug. 2016, 15:10
Aida Hadzialic, cel mai tânăr membru al Guvernului Suediei, a demisionat din funcţia de ministru al Educaţiei după ce a fost surprinsă de poliţie în timp ce conducea sub influenţa alcoolului, informează site-ul agenţiei Reuters, preluat de Mediafax.ro.
Citește și
- 12:52Val de foc peste Europa, Spania și Franța fierb la temperaturi nemaiîntâlnite de decenii - VIDEO
- 12:51Trump, despre posibilul viitor premier britanic Andy Burnham: „Este extrem de liberal”
- 12:48Planul lui Kovesi, BLOCAT de magistrații eleni
- 12:41Caz șocant în Franța: o pacientă a murit în spital din cauza căldurii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























