Advertising
Advertising
Un șofer a primit o amendă colosală după ce radarul a indicat că mergea cu 696 km/h într-o zonă rezidențială. Ce s-a întâmplat ulterior

Viteză
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 mai 2026, 12:36
Un șofer din Belgia a avut nevoie de mai bine de opt ani pentru a demonstra că o amendă de viteză primită de la autorități s-a bazat pe o eroare tehnică. Potrivit procesului-verbal, bărbatul ar fi circulat cu 696 km/h la volanul unui Opel Astra, într-o zonă rezidențială aflată în apropierea graniței cu Franța.
Citește și
- 09:25Cine este Adrian Veștea, liderul PNL desemnat să formeze guvernul?
- 23:27Ilie Bolojan s-a dus la Țiganca, la mânăstire, ca să comemoreze eroii României din Moldova
- 23:18O nouă înșelăciune face victime în România. Cum funcționează „Metoda creditul”
- 23:01Diana Șoșoacă, în mijlocul unui nou scandal: Dosare penale și amenzi în masă după „Marșul Normalității” VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























