Advertising
Advertising
O femeie din Bistrița Năsăud a murit după ce a fost atacată de urs. Oamenii trăiesc cu teamă și cer intervenția autorităților

O femeie din Bistrița Năsăud a murit după ce a fost atacată de urs
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 mai 2026, 16:09
Urșii fac noi victime! De această dată, victima este o femeie în vârstă de 53 de ani din Bistrița-Năsăud. Aceasta plecase de acasă în zorii zilei ca să hrănească animalele pe care familia le avea într-o gospodărie izolată, în câmp, la marginea pădurii.
Citește și
- 09:25Cine este Adrian Veștea, liderul PNL desemnat să formeze guvernul?
- 23:27Ilie Bolojan s-a dus la Țiganca, la mânăstire, ca să comemoreze eroii României din Moldova
- 23:18O nouă înșelăciune face victime în România. Cum funcționează „Metoda creditul”
- 23:01Diana Șoșoacă, în mijlocul unui nou scandal: Dosare penale și amenzi în masă după „Marșul Normalității” VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























