Advertising
Advertising
Accident în Sibiu: o fetiță de un an și jumătate a căzut din mașină după ce a deschis portiera în mers

Fetiță, căzută din mașină
Scris de Realitatea.NET Publicat: 8 mai 2026, 14:58
Un incident grav a avut loc vineri în județul Sibiu, unde o fetiță de doar un an și jumătate a fost rănită după ce a căzut din autoturismul în care se afla. Copila ar fi reușit să deschidă portiera mașinii în timpul deplasării, deși era așezată într-un scaun special pentru copii.
Citește și
- 18:53Negocieri eșuate pentru noul Guvern: PSD respinge oficial rotativa propusă de USR
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 18:00Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























