Advertising
Advertising
Oameni uitați în sărăcie. Drama românilor umiliți de aleși

Oameni uitați în sărăcie. Drama românilor umiliți de aleși
Scris deGeorgiana Balaban
Publicat6 nov. 2025, 14:44
SursăRealitatea PLUS
În România reală, la doar câțiva kilometri distanță de orașe, unii oameni trăiesc în condiții greu de imaginat. Într-un sat din Iași, doi bărbați în vârstă, rămași fără picioare, își duc viața în sărăcie și singurătate.
Citește și
- 21:16Dosar penal prin e-SIGUR: Zeci de șoferi au dat vina pe soții!
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:55Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 15:52Descoperire cutremurătoare la Galați: trupul unui necunoscut, găsit în timpul unei operațiuni de salvare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























