Advertising
Advertising
George Simion: „Suntem singurii care pot debloca relația cu SUA”

George Simion
Scris deCati Alexandrescu
Publicat29 oct. 2025, 10:41
Actualizat17 dec. 2025, 11:00
Liderul AUR, George Simion, a declarat recent că România ar trebui să acționeze rapid pentru a evita deteriorarea relației cu Statele Unite ale Americii, în contextul discuțiilor privind posibila retragere a trupelor americane din țară.
Citește și
- 23:37Elena Udrea, reacție dură după câteva zile petrecute pe litoralul românesc: „Măsurile Guvernului au distrus turismul românesc”
- 23:02Mohammad Murad, lecție de management pentru partidele politice: „În AUR sunt peste 40 de oameni din business. În USR și PNL sunt doar 5-6”
- 22:54 Sorin Grindeanu, atac dur la adresa USR: ”Dacă nu vor să fie parte a soluției, se poate și fără ei”
- 21:49Sforile trase pentru alianțe noi. Crin Antonescu demască jocurile făcute pentru GUVERN: „Disponibilitatea lui Veștea față de AUR a fost evidentă!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























