Advertising
Advertising
Consilierul lui Bolojan: „PSD trebuia să rămână la masă!”

Vlad Gheorghe
Scris deRealitatea.NET
Publicat13 mai 2026, 23:08
SursăRealitatea PLUS
Dacă cei care au produs dezastrul economic aveau soluții, trebuiau să rămână la masă. Sunt declarațiile făcute de consilierul onorific al premierului interimar Ilie Bolojan, Vlad Gheorghe. El spune că această plecare a PSD ne va ține într-o criză prelungită și va prelungi dezastrul.
Citește și
- 23:38Tomac îl acuză pe Bolojan pentru eșecul guvernului său: „A fost nesincer cu Nicușor Dan și ne-a dus în acest blocaj”
- 23:18Anca Alexandrescu: Lumea s-a săturat de atâtea rânduri de alegeri, de atâtea mizerii, scandaluri și împărțeală politică - VIDEO
- 22:51Dungaciu (AUR), despre votul de joi din Parlament: „N-avem cum să susținem un guvern din care nu facem parte”
- 22:45Kelemen Hunor, reacție la scenariile privind refuzul UDMR de a vota Guvernul Veștea: „Suntem în stare să gândim cu capul nostru”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























